Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Хол.Гора, ЖК Сказка

Торг єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1367077 Переглядів: 261
Загальна
вартість
44 800 $
* 1 965 824 грн
Вартість
за кв.м.
47 947 грн
1 093 $
Телефони
Загальна
площа:
41.0кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
14.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
7/9

Опис

✅Продається 1 кімнатна квартира у новобудові ЖК Сказка, вул. Полтавський шлях.
✅Новий якісний ремонт, встановлена техніка, лічильник тепла.
✅Розташована на 7 поверсі 9ти поверхового цегляного будинку.
✅Можливий продаж по сертифікату.
✅Гарна локація,все необхідне для комфортного життя поруч.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0997120912
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 10:12

На мапі