4-кімнатна квартира, Салтовка
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1366909
Переглядів: 79
Загальна
вартість
вартість
66 000
$
* 2 896 080 грн
* 2 896 080 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
41 972
грн
957 $
957 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
69.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
42.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
3/9
Санвузел
раздельный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
кап.ремонт
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
605
Опис
✅Продам простору 4 кімнатну квартиру на Салтівці, 605 мкр.,пр-т Тракторобудівників,71.
✅ Ідеальний третій поверх, затишний тихий двір з відеоспостереженням. В кроковій доступності вся необхідна інфраструктура: зупинки громадського транспорту, профільовані магазини,ринок,парк Перемоги, ТРК «Україна» та багато іншого.
✅Квартира з якісним капітальним ремонтом.
✅Частково з меблями та технікою.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 17:59