3-кімнатна квартира, Гагарина (нач.)
єВідновлення
Код об'єкта:1366225
Переглядів: 154
Загальна
вартість
вартість
55 000
$
* 2 413 400 грн
* 2 413 400 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
37 129
грн
846 $
846 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
42.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
10/10
Опис
✅ У продажу 3кімнатна квартира поблизу метро Левада,пр.Аєрокосмічний 7
✅ З капітальним ремонтом, індивідуальне опалення - двухконтурний газовий котел .
✅ Кімнати та санвузол роздільні
✅Два засклені
✅Розвинена інфраструктура та транспортна розв'язка.Телефонуйте!
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 09:37
На мапі