Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Центр, ЖК ТИТУЛ Дом на Пушкинской

Код об'єкта:1365725 Переглядів: 182
Загальна
вартість
85 000 $
* 3 729 800 грн
Вартість
за кв.м.
49 731 грн
1 133 $
Загальна
площа:
75.0кв.м.
Житлова
площа:
50.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/9

Опис

Продам 2-кімнатну квартиру в зданому будинку в Центрі в престижній новобудові преміум класу ЖК Титул по вулиці Свободи (Іванова), метро Пушкінська, Університет або Архітектора Бекетова 5 хвилин. Квартира знаходиться на 5 поверсі 9 поверхового будинку під ваш ексклюзивний ремонт. Загальна площа квартири– 75м2.
Телефонуйте: 0954258488, 0637509485
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 14:04

На мапі