Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Центр

Терміново єВідновлення
Код об'єкта:1365634 Переглядів: 153
Загальна
вартість
35 000 $
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
39 379 грн
897 $
Телефони
Загальна
площа:
39.0кв.м.
Житлова
площа:
12.0кв.м.
Площа
кухні:
22.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/5

Опис

✅У продажу 2 кімнатна квартира,проспект Науки 15А, за будинком Кофе .
✅Формат:кухня вітальня 22 кв.м.,окремо спальня 12 кв.м.,суміжний санвузол.
✅1 поверх 5-поверхового будинку, є решітка на вікнах, сучасний ремонт, підходить як для проживання, так і для офісу.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0675760760, 0936548943
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 14:18

На мапі