1-кімнатна квартира, Алексеевка, ЖК Победы, 2
Завдаток
Код об'єкта:1365070
Переглядів: 105
Загальна
вартість
вартість
26 000
$
* 1 140 880 грн
* 1 140 880 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
24 274
грн
553 $
553 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
47.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
22.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
9/9
Опис
Продається 1 кім. квартира в новобудові ЖК "Перемога-2".
Пр. Перемоги ,86.
9 поверх, 9 поверхового будинку.
Окремі кімнати; - суміщений санвузол;
Про квартиру: - формат кухня-студія, спальня, дитяча, гардероб, на лоджії міні-кабінет.
Загальна площа 47м2, кухня- студія 12м2.
Виконані ремонтні роботи під оздоблення.
Підключено до всіх комунікацій. У квартирі виконані якісні чорнові роботи - суха стяжка підлоги; -укладено плитку в зоні кухні та санвузла (під плиткою система тепла підлога); -штукатурка стін; -шумоізоляція; -розводка електрики (SCHNEIDER); -розведення сантехніки та труб; -встановлена система під підвісний унітаз; -встановлено фільтр грубого очищення на ввід води в квартиру; -балкон засклений (встановлено радіатор); - металопластикові вікна; - лічильник на опалення; - виводи під кондиціонер; -замінена вхідні двері.
Поруч розвинена інфраструктура - зупинки транспорту в усі напрямки. Недалеко від метро Проспект Перемоги (15 хв. пішки або 5 хв. транспортом) На відстані пішої доступності супермаркет КЛАСС, РОСТ, АТБ, низка інших магазинів, міні-ринок, аптеки, банк, пошта, кафе.Телефонуйте.
Телефонуйте:
0972178020
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 13:21
На мапі