4-кімнатна квартира, Залютино
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1364037
Переглядів: 160
Загальна
вартість
вартість
48 000
$
* 2 106 240 грн
* 2 106 240 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
24 491
грн
558 $
558 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
86.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
56.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
4/16
Опис
✅Продам 4 кімнатну квартиру в 16-ти поверховому будинку, район Залютино.
✅Три окремі кімнати, три балкони. Велика кухня. Великий передпокій.
✅Комфортний 4 поверх.
✅Найспокійніший район. Під вікнами зупинка транспорту маршрутка до ст. метро. Поруч стоянка авто.
✅Розвинена інфраструктура, три хвилини ринок та багато супермаркетів.
✅ Сертифікат +
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 14.04.2026 18:34
На мапі