Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

5-кімнатна квартира, Нов.Дома

єВідновлення
Код об'єкта:1363207 Переглядів: 194
Загальна
вартість
130 000 $
* 5 704 400 грн
Вартість
за кв.м.
27 557 грн
628 $
Загальна
площа:
207.0кв.м.
Житлова
площа:
100.0кв.м.
Площа
кухні:
40.0кв.м.
Кімнати
5
Поверх
2/14

Опис

✅ Продам велику 5-кімнатну квартиру в новобудові поряд з Ростом, район Нові Будинки, початок пр. Петра Григоренка.
✅ Комфортний 2 поверх.
✅ Ексклюзивний ремонт.
✅ Три санвузли. Тепла підлога. Три кондиціонери. Велика гардеробна.
✅ Є велика пральна з пральною та сушильною машинами.
✅ Місце у дворі для автостоянки.
✅ Лічильник тепла Торг дуже добрий!
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 24.04.2026 09:10

На мапі