Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Частина будинку, Харьковский

Завдаток
Код об'єкта:1363091 Переглядів: 265
Загальна
вартість
31 500 $
* 1 382 220 грн
Вартість
за кв.м.
18 430 грн
420 $
Загальна
площа:
75.0кв.м.
Кімнати
3
Санвузел
в доме
Вулиця
Речной пер.
Площа ділянки (сотки)
10.0

Опис

✅ Продається будинок в Люботині, 14 км від Харкова по Київській трасі, 20 хвилин до метро, це частина будинку, все окремо, спільна одна стіна
✅ Новий тех.паспорт, всі прибудови узаконені, центр, ремонт, 10 соток, ставок = 20 метрів, дубовий + березовий гаї, риболовля, гриби, 75 кв.м., три окремі кімнати, душ + санвузол, ел.бойлер, зливна яма, 2а насоса + колодязь, 2а котла (газ + дрова), 2а бака з водою,
✅ Гараж на 2а авто, лазня, підвал, сарай, льох, навіс, виноград, сад, ділянка огороджена,
✅ Є буд. матеріали для 2го поверху.
Телефонуйте: 0954258488, 0637509485
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 17:53

На мапі