Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, П.Поле, ЖК МКДУ

Торг
Код об'єкта:1363009 Переглядів: 223
Загальна
вартість
100 000 $
* 4 388 000 грн
Вартість
за кв.м.
44 503 грн
1 014 $
Загальна
площа:
98.6кв.м.
Житлова
площа:
60.0кв.м.
Площа
кухні:
20.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
13/22
Санвузел
2 санузла
Вулиця
23 Серпня (23 Августа) вул.
Ремонт
евроремонт
Стіни
кирпич
Район
П.Поле
Орієнтир
м.23 Августа

Опис

Продам трикімнатну квартиру на П.Полі, поруч м. 23 Серпня. Новобуд МКДУ. Поверх 13/22, S-89,6 кв.м., зовнішні стіни- цегла, залізо бетонні перекриття, є балкон. Відмінне місце розташування. Поруч супермаркети, ринок, поліклініки. Кімнати роздільні, високі стелі H-3,1 м. Євроремонт, два санвузла, велика вітальня. На квартиру встановлено лічильник тепла. У квартирі залишається всі вбудовані меблі та техніка. Інше обговорюється. Телефонуйте
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 12:44