Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, П.Поле

Код об'єкта:1362629 Переглядів: 183
Загальна
вартість
13 500 $
* 592 380 грн
Вартість
за кв.м.
32 910 грн
750 $
Загальна
площа:
18.0кв.м.
Житлова
площа:
11.0кв.м.
Площа
кухні:
3.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/5

Опис

✅ Продам однокімнатну квартиру в будинку вітальні на Павловому Полі. Вулиця Шекспіра, ідеальний третій етиж.
✅ Крокова доступність до станції метро "Ботанічний сад". Акуратний тамбур, своя комора.
✅ Новий дорогий ремонт з усіма меблями та технікою. Телефонуйте
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 12:20

На мапі