1-кімнатна квартира, Роганский
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1362170
Переглядів: 243
Загальна
вартість
вартість
25 500
$
* 1 118 940 грн
* 1 118 940 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
31 431
грн
716 $
716 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
35.6кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.5кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.9кв.м.
Кімнати
1
Поверх
8/9
Санвузел
совмещенный
Вулиця
92- й бригады (Сергея Грицевца) ул.
Опис
✅Продається 1кімнатна квартира на Роганському жм, вул. 92ої Бригади ,19а.
✅Квартира покращеного планування. Загальна площа 35,6м2, кімната 18,5м2, кухня 7,9м2. Велика засклена лоджія.
✅Встановлені МПВ, замінені радіатори. Встановлені лічильники на воду.
✅Вікна квартира виходять у двір.
✅ Біля будинку зупинка тролейбуса, супермаркет Клас, ринок, пошта, банк.
✅Квартира вільна.
✅ Документи готові до продажу.
✅Телефонуйте!
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 12:08
На мапі