4-кімнатна квартира, Сев.Салтовка
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1361604
Переглядів: 110
Загальна
вартість
вартість
49 000
$
* 2 150 120 грн
* 2 150 120 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
25 597
грн
583 $
583 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
84.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
52.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
4
Поверх
16/16
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Гвардійців Широнінців (Гв. Широнинцев) вул.
Ремонт
кап.ремонт
Стіни
панель
Район
Сев.Салтовка
Орієнтир
СС-5
Опис
✅Продам 4 кімнатну квартиру на Північній Салтівці.
✅Поверх: 16/16 (є тех.поверх ).Гарний вид з вікна.
✅ Площа: 84/52/16м2.
✅Квартира у чудовому житловому стані, МПВ, санвузол суміщений, 3 балкони засклені.
✅Новим власникам залишаються меблі та техніка.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте:
0679538998
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 14:11
На мапі