1-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Журавли
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1361496
Переглядів: 140
Загальна
вартість
вартість
42 900
$
* 1 882 452 грн
* 1 882 452 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
53 784
грн
1 226 $
1 226 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
35.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
16/23
Орієнтир
524
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири, вул. Академіка Павлова 158 (Салтівка)
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна квартира у доглянутому житловому стані. Квартира світла, тепла, з функціональним плануванням та збільшеною кухнею.
Характеристики об’єкта:
• Загальна площа — 32,2 м²
• Житлова площа — 20 м²
• Кухня — 6 м²
• Поверх — 9/12
Переваги:
• Металопластикові вікна в кімнаті та на балконі
• Суміщений санвузол у акуратному стані
• Збільшена та зручна кухня
• Охайний під’їзд, доглянута прибудинкова територія
Локація:
• Поруч ТРЦ «Дафі», ТРЦ «Караван», ринок, магазини та кафе
• У пішій доступності — станція метро Героїв Праці
• Зупинки транспорту, відділення Нової Пошти, банківські установи — поблизу
Деталі та перегляд за телефоном.
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 12:22
На мапі