3-кімнатна квартира, Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1361052
Переглядів: 87
Загальна
вартість
вартість
45 000
$
* 1 974 600 грн
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 038
грн
662 $
662 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
68.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
43.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
2/9
Санвузел
раздельный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
жилое
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
535А
Опис
✅ Продам 3-кімнатну квартиру на Салтівці, 535 мікрорайон,вул.Тракторобудівників,128Б.
✅ Район з розвиненою інфраструктурою:ринок,супермаркети,магазини,школа тощо.
✅Площа: 68 м²
✅Зручний 2 поверх 9-поверхового будинку.
✅Формат: 3 спальні + передпокій, кухня,роздільний санвузол, 2 комори (можна використовувати як гардеробні,) великий балкон - 6 м ².
✅Замінено всю сантехніку,є газ. Бойлер 80 л (вистачає на ванну),кондиціонер. Провідний інтернет.
✅Продається з меблями, частина яких — ручна робота. Встановлено склопакети (крім балкона)
✅ Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 13:30
На мапі