Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, Красный луч

Код об'єкта:1360847 Переглядів: 48
Загальна
вартість
5 500 $
* 241 340 грн
Вартість
за кв.м.
13 408 грн
306 $
Телефони
Загальна
площа:
18.0кв.м.
Житлова
площа:
12.0кв.м.
Площа
кухні:
3.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
6/9

Опис

✅ Продам гостинку метро Малишева 1 хвилинапо вул.Соіча.
✅ метро Заводська 2 хвилини.
✅ 6 поверх 9ти поверхового будинку
✅ кімната 12 кв.метрів,
✅ житловиі стан
✅ Залишаються меблі та побутова техніка.
✅ Чисті загальні служби.
✅ Гарні сусіди.
✅ Торг реальному покупцю
Телефонуйте: 0962280507
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:46

На мапі