Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

2-кімнатна квартира, Нов.Дома, ЖК Пролисок

єВідновлення
Код об'єкта:1360255 Переглядів: 221
Загальна
вартість
93 000 $
* 4 092 000 грн
Вартість
за кв.м.
62 954 грн
1 431 $
Загальна
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/10
Санвузел
2 санузла

Опис

✅ Продам стильну 2-кімнатну квартиру з євроремонтом в ЖК Пролісок! просп. Героїв Харкова, 162
✅ Площа - 65 м² | Поверх — 9/10
✅ Ремонт преміум-рівня + квартира повністю укомплектована меблями та технікою – заходь та живи! 2 санвузли - з ванною і душем + гігієнічний душ Тепла підлога - кухня, коридор, обидва санвузли 2 великі бойлери, економічний котел в санвузлі (прихований за ревізією) Пральна -сушка Вбудована посудомийка і подрібнювач сміття в мийці Проектор в спальні + сабвуфер - для сабвуфер. Повна шумоізоляція по всій квартирі – стіни, стеля, підлога. Розумний будинок Xiaomi: датчики руху в санвузлі та коридорі дитячі замки на вікнах відеодомофон день-ніч лічильник на електроенергію
✅ Вікна у тихий двір.
✅ Будинок теплий та доглянутий, ЖК зручно розташований – все поряд: метро, транспорт, магазини
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 23.05.2026 14:39

На мапі