Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, Красный луч

єВідновлення
Код об'єкта:1360014 Переглядів: 392
Загальна
вартість
5 000 $
* 219 400 грн
Вартість
за кв.м.
9 973 грн
227 $
Телефони
Загальна
площа:
22.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
4/4

БЕЗ КОМІСІЇ.

Продам гостину біля парка Артема, метро Турбоатом, розташована по вулиці Чорноморська 5.

Гостинка в житловому стані, кімната площею 16.7 кв.м.

Встановлені металопластикові вікна.

Є холодильник.

Поряд гарний зелений парк Артема.

Спільні зручності.

4-й поверх, 4-ри поверхового будинку.

Придбати нерухомість з АН Харків-ріелтер, швидко та надійно.

За додатковими питаннями звертайтесь за телефоном.

Телефонуйте: 0500219110
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 11:14

На мапі