3-кімнатна квартира, Салтовка
Торг
єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1359852
Переглядів: 162
Загальна
вартість
вартість
45 000
$
* 1 974 600 грн
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 472
грн
672 $
672 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
67.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
2/9
Орієнтир
524
Опис
✅Продається 3 кімнатна квартира у гарному житловому стані на Салтівці,вул.Бучми,20А.
✅Планування "полька".
✅Кімнати окремі, санвузол роздільний.
✅ Квартира з сучасним ремонтом. Вбудована кухня. Бойлер. Шафа купе. Косметичний ремонт. Заміна проводки. Труби та сантехніка нові.Залишається пральна машина автомат, холодильник, диван.
✅Можливий продаж по сертифікату.
✅Телефонуйте.
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 17:32
На мапі