3-кімнатна квартира, Хол.Гора
Торг
єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1359560
Переглядів: 113
Загальна
вартість
вартість
72 000
$
* 3 159 360 грн
* 3 159 360 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 606
грн
1 108 $
1 108 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
44.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
6/9
Опис
Продам 3-кімнатну квартиру, 6 поверх 9-поверхового будинку, чешка. Будинок знаходиться в 10 хвилинах ходьби від метро Холодна гора в Новобаварському районі в тихому місці далеко від автомагістралей. Квартира простора, тепла і світла. Проводка і комунікації нові, все заховано в стіни. Відеодомофон на майданчик до ліфтів. Зроблено капітальний ремонт. Є льох біля будинку.
Телефонуйте:
0660004953
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:35
На мапі