Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Аэропорт

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1359077 Переглядів: 215
Загальна
вартість
19 500 $
* 855 660 грн
Вартість
за кв.м.
20 373 грн
464 $
Телефони
Загальна
площа:
42.0кв.м.
Житлова
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
11.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/9

Опис

Продам 2 кімн. квартиру, р-н Аеропорт, пр. Аерокосмічний. Зручний 5 поверх, працює ліфт. 42,4/28.6/11.6 м2. Ремонт був зроблений перед війною. Поруч АТБ, школа, лікарня, садок, зупинки. Телефонуйте! Торг
Телефонуйте: 0509840662
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 09:23

На мапі