Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Центр

Код об'єкта:1356883 Переглядів: 17
Загальна
вартість
17 000 $
* 745 960 грн
Вартість
за кв.м.
12 433 грн
283 $
Телефони
Загальна
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
41.0кв.м.
Площа
кухні:
5.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
1/2

Опис

З кімнатна ізольована квартира в центрі, вул.Кузнечна, на 1 поверсі 2-х поверхового будинку. Цікавий варіант для бізнесу, поряд "Будинок музики” Квартира під ремонт Двір закритий, є сарайчик. Дуже гарне місце під бізнес: офіс, магазин, студію.. Розташування і оточення: тип двору: внутрішній
Телефонуйте: 0509840662
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 20:57

На мапі