Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Французский Квартал 2

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1356377 Переглядів: 48
Загальна
вартість
31 500 $
* 1 386 000 грн
Вартість
за кв.м.
39 600 грн
900 $
Загальна
площа:
35.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
4/6

Опис

✅У продажу дуже класна квартира в новобудові ЖК Французький Квартал.
✅Євроремонт, 2 телевізора усі меблі та техніка залишається.
✅Вид з вікна на МакДональдс та ТРЦ Французький Бульвар.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0989420232, 0631304129, 0507610037, 0688143995
Дата оновлення інформації: 21.05.2026 17:49

На мапі