2-кімнатна квартира, Салтовка
єВідновлення
Код об'єкта:1356253
Переглядів: 206
Загальна
вартість
вартість
50 000
$
* 2 194 000 грн
* 2 194 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
48 756
грн
1 111 $
1 111 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/12
Орієнтир
524
Опис
Продається 2-кімнатна квартира з ремонтом на вул. Академіка Павлова, 162
Квартира розташована на 4 поверсі 12-поверхового будинку. Виконано якісний ремонт, встановлені нові меблі та техніка — усе залишається для нових власників. Є затишний балкон.
• Можливий продаж за сертифікатом
• Зручне планування та світлі кімнати
• Гарне місце розташування: поруч ринок, парк, магазини, школи та дитсадки
• Чудова транспортна розв’язка, зручний доступ до метро
Квартира повністю готова до заселення — заїжджай та живи!
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 13:48
На мапі