Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна гостинка, ХТЗ

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1355892 Переглядів: 267
Загальна
вартість
9 000 $
* 396 000 грн
Вартість
за кв.м.
18 165 грн
413 $
Загальна
площа:
21.8кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/6

Опис

✅Продається смарт-квартира на комфортному другому поверсі, неподалік від станції метро А. С. Масельського.
✅ У пішій доступності — супермаркети, ринок, зупинки громадського транспорту.
✅Квартира ідеально підійде для молодої пари або під орендний бізнес.
✅Торг! Готові до перегляду, телефонуйте!
Телефонуйте: 0504028080, 0984902542
Дата оновлення інформації: 22.05.2026 21:57

На мапі