Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

Торг
Код об'єкта:1355854 Переглядів: 453
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
24 995 грн
570 $
Телефони
Загальна
площа:
79.0кв.м.
Житлова
площа:
49.0кв.м.
Площа
кухні:
9.3кв.м.
Кімнати
3
Поверх
3/9

Опис

✅ Продам 3 кімнатну квартиру ЖК Мира-3 в цегляному новобудові від надійного забудовника - Житлобуд 1.
✅ Будинок зданий, підключено опалення (встановлений лічильник тепла), якісні метал пластикові вікна, радіатори, можна робити ремонт. Площа 79м2. У квартирі всі стіни рухаються, що дозволить зробити планування для вашого комфорту!
✅ Показ у зручний для вас час!
Телефонуйте: 0960940762, 0668971872
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 14:40

На мапі