Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Частина будинку, Немышля

Код об'єкта:1354625 Переглядів: 12
Загальна
вартість
39 500 $
* 1 733 260 грн
Вартість
за кв.м.
14 444 грн
329 $
Загальна
площа:
120.0кв.м.
Житлова
площа:
120.0кв.м.
Кімнати
4
Вулиця
Могилевская ул.
Площа ділянки (сотки)
6.0
Ремонт
строительное
Стіни
кирпич
Район
Немышля

Опис

Продам 1/2 частину будинку Немишля у будівельному стані.До метро 10 хв.свій двір,газ,вода у будинку.120м2,землі 6соток,гарні сусіди.Будинок чекає нового власника,покази по домовленості
Телефонуйте: 0675755109, 0730561670
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 14:46