Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 4

Торг єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1353514 Переглядів: 330
Загальна
вартість
72 000 $
* 3 159 360 грн
Вартість
за кв.м.
52 656 грн
1 200 $
Телефони
Загальна
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
32.0кв.м.
Площа
кухні:
13.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
7/9

Опис

✅ В продажі 2 кімнатна квартира ЖК Миру 4, вул. Миру 59.✅ Метро Індустріальна 3 хвлини пішки. ✅ Квартира розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку.✅ В квартирі зроблено капітальний ремонт. Встановлено МПВ. Меблі та техніка залишаеться. ✅ Відеоспостереження у дворі та на территорії, є пассажирський ліфт, дитячий майданчик у дворі.✅ Поруч є супермаркети Класс, АТБ, ринок,школа.✅ Готові працювати по програмі єВідновлення.
Телефонуйте: 0675760760, 0936548943
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 12:27

На мапі