3-кімнатна квартира, Роганский
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1353268
Переглядів: 285
Загальна
вартість
вартість
31 000
$
* 1 364 000 грн
* 1 364 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
20 985
грн
477 $
477 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
11/12
Опис
✅У продажу 3к.квартиру на Роганському житловому масиві
✅ 11 поверх 12 поверхового будинку.
✅ Стан житловий, але потребує ремонту.
✅ Кімнати і санвузол роздільні.
✅ Квартира світла, тепла.
✅ Поруч школа. садок, стоянка для машин. поліклініка, зупинка транспорту.
✅Торг
Телефонуйте:
0631212394
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 15:02
На мапі