Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Нов.Дома, ЖК Садовый

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1352392 Переглядів: 404
Загальна
вартість
140 000 $
* 6 143 200 грн
Вартість
за кв.м.
63 992 грн
1 458 $
Телефони
Загальна
площа:
96.0кв.м.
Житлова
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
25.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
12/13
Санвузел
2 санузла
Орієнтир
29 м/р

Опис

✅ Продам сучасну 3 кімнатну двоповерхову квартиру,площею 96 кв.м. на Нових будинках ,ЖК Садовий.
✅ Відмінний ремонт з якісних матеріалів,, робили для себе , меблі всі на замовлення .
✅ Просторна кухня з панорамним вікном. Спальня , просторий коридор , два санвузла , дві дитячих кімнати , одна дитяча з балконом (на балконі диванчик та вбудований шафа) . Велика гардеробна на другому поверсі .
✅ Всі меблі в новому стані .
✅ вся техніка та меблі які на фото залишаються новому власнику , телевізор на кухні, в спальні та дитячій кімнаті.
✅ Чудова інфраструктура,все необхідне для комфортного життя поруч.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0634554537, 0679915683
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 10:10

На мапі