2-кімнатна квартира, Центр
єВідновлення
Код об'єкта:1350420
Переглядів: 634
Загальна
вартість
вартість
35 000
$
* 1 535 800 грн
* 1 535 800 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
40 416
грн
921 $
921 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
38.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
5.5кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/6
Опис
✅ Продам 2-кімнатну квартиру в самому серці Харкова
📍 Локація, яка продає сама себе — метро Майдан Конституції та Історичний музей всього 2 хвилини пішки
Жити в центрі — це коли все поруч:
ТРЦ «Нікольський», кафе, ресторани, магазини, прогулянкові зони та вся інфраструктура сучасного міста
✔ Поверх: комфортний 2-й із 6
✔ Загальна площа: 38 м²
✔ Зручне планування: 2 кімнати, кухня, суміжний санвузол, гардеробна
Квартира у житловому стані — можна заїхати та жити або зробити ремонт під свій стиль
👉 Ідеальний варіант як для життя, так і під оренду — локація завжди в попиті
Телефонуйте — із задоволенням покажемо квартиру та відповімо на всі питання
Телефонуйте:
0669788255
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 11:09
На мапі