Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Частина будинку, Салтовка

єВідновлення
Код об'єкта:1347145 Переглядів: 167
Загальна
вартість
14 000 $
* 614 320 грн
Вартість
за кв.м.
15 358 грн
350 $
Загальна
площа:
40.0кв.м.
Житлова
площа:
40.0кв.м.
Кімнати
3
Вулиця
Люботинский пер.
Площа ділянки (сотки)
3.0

Опис

Продам частину домоволодіння у відмінному розташуванні, від метро Барабашова піша ходьба. Загальна площа 40 м2, 3 кімнати, кухня, санвузол. Опалення газ. Ділянка 3 сотки. Двор общий с соседями.
Телефонуйте: 0675755109, 0730561670
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 14:54

На мапі