Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Одесская, ЖК Дом на Зерновой

Код об'єкта:1343041 Переглядів: 222
Загальна
вартість
47 900 $
* 2 101 852 грн
Вартість
за кв.м.
25 949 грн
591 $
Телефони
Загальна
площа:
81.0кв.м.
Житлова
площа:
55.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
17/17

Опис

✅У продажу якісний новобуд, ЖК будинок на Зерновой,
✅чудовий вид з вікон, тихий район з відмінною інфраструктурою,
✅ у квартирі все під оздоблення, будинок зданий, ліфти працюють
Телефонуйте: 0675760760, 0936548943
Дата оновлення інформації: 12.05.2026 06:31

На мапі