2-кімнатна квартира, Журавлевка, ЖК Журавлевский
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1340553
Переглядів: 379
Загальна
вартість
вартість
49 900
$
* 2 189 612 грн
* 2 189 612 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
38 414
грн
875 $
875 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
57.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
24.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/6
Опис
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові. Ця квартира - гарний вибір для тих, хто шукає готове рішення для комфортного життя. Квартира-студія з новим сучасним ремонтом в ЖК Журавлівський. Автономне опалення, низькі комунальні послуги. Чудовий кваєвид, затишний ЖК, поряд озеро, парковка, магазини, дитячі майданчики, закрита охороняєма територія. До метро Київська 12 хв.пішки. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає затишок, безпеку та зручність, не відмовляючись від переваг міського життя. Телефонуйте. Бажано продаж за готівку.
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 19:57
На мапі