Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Залютино

Торг
Код об'єкта:1340033 Переглядів: 207
Загальна
вартість
17 500 $
* 767 900 грн
Вартість
за кв.м.
21 331 грн
486 $
Телефони
Загальна
площа:
36.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
6.5кв.м.
Кімнати
1
Поверх
4/9

Опис

Продам 1-кімнатну квартиру 35 м2, вул. Золочівська, 28. Зручниий 4 поверх, "полька". Квартира без ремонта, труби поміняні, балкон засклений. Документи в порядку. Телефонуйте! Торг
Телефонуйте: 0633827584
Дата оновлення інформації: 01.05.2026 15:46