1-кімнатна квартира, Алексеевка
єВідновлення
Код об'єкта:1335333
Переглядів: 53
Загальна
вартість
вартість
41 000
$
* 1 804 000 грн
* 1 804 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
54 667
грн
1 242 $
1 242 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
33.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
7/9
Опис
Продам, Олексіївка, 1 кімнатна квартира, пр-т Перемоги, 74-м м Перемога 10 хвилин п. Поруч вся необхідна інфраструктура: супермаркети, ринок, банки, і т.п. електропроводка, рівні стіни та підлога, лічильники, вікна та балкон металопластик. меблями: вбудована кухня, холодильник, пральна машина, бойлер, газова плита,шафа-купе, двоспальний диван – все виключно нове.
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 11:02
На мапі