Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Алексеевка, ЖК Победы, 2

Код об'єкта:1326759 Переглядів: 79
Загальна
вартість
22 000 $
* 965 360 грн
Вартість
за кв.м.
20 112 грн
458 $
Телефони
Загальна
площа:
48.0кв.м.
Житлова
площа:
25.0кв.м.
Площа
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/9

Опис

Продам 1-кімнатну квартиру на Олексіївці, 3-й Будинок м. Перемога, пр. Перемоги 86 в пішій доступності 10 хвилин, в Новобуді, ЖК "Перемога 2". Поверх 1/9 поверхового будинку, загальна площа 48 м2, . Вікна у двір. Усі комунікації підведено. Головні наші переваги: ​​Будинок знаходиться за 2 хвилини ходьби від кола громадського транспорту, до м. Перемога 10 хвилин. Поруч вся необхідна інфраструктура: супермаркети, школи, дитячі садки, у всіх квартирах горизонтальне розведення опалення з можливістю встановлення лічильника на опалення на квартиру, будинок із білої цегли, утеплений мінеральною ватою та пінопластом.
Телефонуйте: 0972178020
Дата оновлення інформації: 12.05.2026 13:40

На мапі