Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Сев.Салтовка, ЖК Венский дом

єВідновлення
Код об'єкта:1326755 Переглядів: 420
Загальна
вартість
24 500 $
* 1 075 060 грн
Вартість
за кв.м.
35 835 грн
817 $
Загальна
площа:
30.0кв.м.
Житлова
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/4

Опис

✅Продам 1 кімнатну квартиру студію, ЖК "Віденський дім", 30 м2 Меблі та техніка залишається, все як на фото.
✅Встановлено сигналізацію. Квартира дуже тепла і затишна, дорогий та якісний ремонт.
✅Закрита територія, дитячий майданчик у дворі. Місце для авто.
✅Зручне розташування, поруч торгові центри, магазини, аптеки, транспорт.
Телефонуйте: 0989420232, 0631304129, 0507610037, 0688143995
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 09:51

На мапі