Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Алексеевка

єВідновлення
Код об'єкта:1325597 Переглядів: 377
Загальна
вартість
26 000 $
* 1 140 880 грн
Вартість
за кв.м.
35 653 грн
813 $
Загальна
площа:
32.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/9

Опис

У продажу 1 кімнатна квартира на Олексіївці, поруч метро. проспект Людвіга Свободи 20 3 поверх 8 поверхівки Квартира у гарному житловому стані, меблі та техніка залишаються.
Телефонуйте: 0677590032, 0982907821, 0995576004
Дата оновлення інформації: 29.04.2026 14:09

На мапі