5-кімнатна квартира, П.Поле, ЖК Светлый дом
Торг
Код об'єкта:1323371
Переглядів: 78
Загальна
вартість
вартість
190 000
$
* 8 337 200 грн
* 8 337 200 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
30 879
грн
704 $
704 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
270.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
200.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
5
Поверх
2/25
Санвузел
2 санузла
Орієнтир
м.23 Августа
Опис
Продам квартиру в Новобудові ЖК Светлый дом 270 кв м, два входи, зараз з офісним ремонтом, другий поверх, ексклюзивна пропозиція, ви не знайдете таку площу на другому поверсі! Лічильники на воду та опалення.Жилий фонд. Проспект Науки 45Б, 2 хвилини до м. 23 серпня
Телефонуйте:
0509840662
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 21:46
На мапі