Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Салтовка, ЖК Птичка

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1322606 Переглядів: 157
Загальна
вартість
20 000 $
* 877 600 грн
Вартість
за кв.м.
27 425 грн
625 $
Телефони
Загальна
площа:
32.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
7/9

Опис

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Птичка» — буд. 10В

Чудова пропозиція для тих, хто шукає житло в сучасному комплексі з розпочатим ремонтом — ви можете завершити все на свій смак!

Основні характеристики:

  • ЖК «Птичка», будинок 10В
  • Квартира з початковим етапом ремонту
  • Зроблена чистова стяжка підлоги
  • Проведено розводку електрики
  • Встановлена звукоізоляція стін і стелі
  • Нова броньована вхідна двері
  • Встановлено всі лічильники (вода, світло, опалення)
  • Вікна МПО, лоджія

Переваги:

  • Будинок зданий, частково заселений
  • Можна одразу починати внутрішні роботи
  • Власне планування без зайвих переплат за чужий дизайн
  • Затишний район з новими будинками та сучасною інфраструктурою
  • Поруч транспорт, магазини, паркування

Телефонуйте: 0936050600
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 19:50

На мапі