Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, П.Поле

єВідновлення
Код об'єкта:1321138 Переглядів: 604
Загальна
вартість
36 000 $
* 1 579 680 грн
Вартість
за кв.м.
29 253 грн
667 $
Телефони
Загальна
площа:
54.0кв.м.
Житлова
площа:
25.0кв.м.
Площа
кухні:
14.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/9

Опис

🔥 Продам 2-кімнатну квартиру на Павловому Полі!

🏡 Цегляний будинок — товсті стіни, тепло взимку та прохолодно влітку
⬆️ 1 поверх (високий)

✨ Основні переваги:
✔ Є підвал (можна використовувати як укриття)
✔ Газ — важливий плюс у сучасних умовах
✔ Балкон засклений + власний погріб
✔ Додаткова комора у підвалі

🔨 Стан квартири:
✔ Гарний житловий стан
✔ Частково виконано ремонт
✔ Замінено сантехніку та каналізаційні труби
✔ Встановлені металопластикові вікна
✔ Закуплена керамічна плитка для санвузла

🍽 Комплектація:
✔ Вбудована кухня та техніка
✔ Меблі залишаються — можна одразу заїжджати

📞 Телефонуйте — домовимось про перегляд!

Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 14:34

На мапі