Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Центр, ЖК Слободская Усадьба

Код об'єкта:1320448 Переглядів: 970
Загальна
вартість
155 000 $
* 6 801 400 грн
Вартість
за кв.м.
51 138 грн
1 165 $
Загальна
площа:
133.0кв.м.
Житлова
площа:
73.5кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9
Санвузел
2 санузла

Опис

АН Харків-Ріелтер пропонує придбати 2-кімнатну квартиру загальною площею 133 м². на 10 поверсі. У центральній частині міста ЖК «Слобідська садиба», по вул. Данилевського, 26, метро Наукова 3 хвилини.

ФОРМАТ КВАРТИРИ: дві кімнати, кухня, два санвузли, вбиральня, балкон.

У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт, встановлені якісні брендові меблі, сантехніка, є вся необхідна побутова техніка. На все встановлені лічильники. Все у відмінному стані.

✅ЖК "Слобідська садиба" - це перший у Харкові елітний будинок-клуб розташований у престижному центральному районі, тут свій закритий двір з дитячим майданчиком, дворівневий підземний паркінг, автономна котельня, працює цілодобова охорона, 200 метрів до метро "Наукова", поряд спортивно- оздоровчі та торгові комплекси, кафе, відділення банків, продовольчі магазини та супермаркети.
Телефонуйте: 0988682601, 0661943137
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 22:37

На мапі