Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, П.Поле

Код об'єкта:1315920 Переглядів: 163
Загальна
вартість
26 500 $
* 1 162 820 грн
Вартість
за кв.м.
28 361 грн
646 $
Загальна
площа:
41.0кв.м.
Житлова
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
5.6кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/5

Опис

Продам 2-х кімнатну квартиру на П.Поле, по вул. Отакара Яроша, 15. Метро Ботанічний сад в пішому доступі. Квартира без ремонту, в скромному житловому стані. Кімнати суміжні, виходять на різні боки будинка. Квартира в середині будинка, не кутова. Квартира вільна. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 01.05.2026 11:00

На мапі