Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Аэропорт

Торг
Код об'єкта:1312530 Переглядів: 24
Загальна
вартість
37 500 $
* 1 645 500 грн
Вартість
за кв.м.
20 829 грн
475 $
Загальна
площа:
79.0кв.м.
Житлова
площа:
42.0кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
7/9

Опис

Продається простора квартира в цегляній висотці в хорошому стані. Покращене планування, окремі кімнати, поруч зупинка громадського транспорту, супермаркети АТБ, Епіцентр. Спокійний тихий район без прильотів. Торг реальному покупцю.
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 08:16

На мапі