1-кімнатна квартира, ЮВ и ЦР, ЖК Рогатинский
Код об'єкта:1310295
Переглядів: 297
Загальна
вартість
вартість
65 000
$
* 2 852 200 грн
* 2 852 200 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
58 208
грн
1 327 $
1 327 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
49.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
16/16
Опис
✅Продам 1-но кімнатну квартиру по вул. Рогатинська Левада (ЖК Рогатинський) 5 хвилин до ст. метро Центральний ринок.
✅Ремонт по авторскому проекту. Балкон засклений. Бойлер. Є меблі (вбудована шафа - купе, ліжко 2000х1600), техніка.
✅Поруч Центральний ринок, сад Шевченко, зоопарк, каскад, дзеркальна струя, супермаркети.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 10:11
На мапі