Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 1

Торг
Код об'єкта:1307194 Переглядів: 546
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
34 642 грн
789 $
Телефони
Загальна
площа:
57.0кв.м.
Житлова
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/9

Опис

✅ Продам 2 кімнатну квартиру, в новобудові, ЖУ Миру-1, вулиця Миру 7.
✅ Квартира в будівельному стані, будинок зданий, документи права власності.
✅ Метро Масельського 5 хвилин у пішій доступності.
Телефонуйте: 0505591684
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 12:43

На мапі