2-кімнатна квартира, Центр, ЖК Павловский квартал
Код об'єкта:1296909
Переглядів: 72
Загальна
вартість
вартість
56 500
$
* 2 479 220 грн
* 2 479 220 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
39 043
грн
890 $
890 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
63.5кв.м.
Житлова
площа:
площа:
26.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
16.6кв.м.
Кімнати
2
Поверх
19/21
Опис
Пропонуємо до вашої уваги видову квартиру в новобудові ЖК "Павловський Квартал" по вулиці Клочківська, 117, секція 7. Квартира розташована на 19-му поверсі та має загальну площу 63,48 квадратних метра. Квартира пропонується в будівельному стані з можливістю здійснення ремонту на ваш смак. Планування передбачає наявність просторої кухні-студії та окремої спальні для максимального комфорту.
ЖК "Павловський Квартал" відноситься до класу бізнес-класу, що гарантує високий рівень будівництва та обслуговування. У будинку є підземний паркінг для зручності власників автомобілів.
Поруч із комплексом знаходиться вся необхідна інфраструктура: дитячі садки, школи, супермаркети "ВОСТОРГ", "АТБ", "КЛАС", "РОСТ", а також магазин будівельних товарів "БУДМЕН". Також у пішій доступності розташовані зупинки громадського транспорту, відділення банків, міський садок імені Т.Г. Шевченка та Міський зоопарк. До найближчої станції метро "Наукова" лише 10 хвилин пішки.
Квартира ідеально підходить для інвестицій та здачі в оренду. Не пропустіть можливість стати власником цієї чудової квартири у престижному житловому комплексі "Павловський Квартал". Телефонуйте та приїжджайте на перегляд!
Телефонуйте:
0685133770
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 10:52
На мапі