Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Журавлевка, ЖК Клеменова Дача

Торг
Код об'єкта:1294520 Переглядів: 350
Загальна
вартість
180 000 $
* 7 898 400 грн
Вартість
за кв.м.
64 741 грн
1 475 $
Телефони
Загальна
площа:
122.0кв.м.
Житлова
площа:
40.0кв.м.
Площа
кухні:
43.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/4
Санвузел
2 санузла

Опис

✅ До Вашої уваги вишукана 3 кімнатна квартира в ЖК "Клеменова Дача" площею 122 м.кв.
✅ Виконаний дизайнерський, якісний ремонт у вишуканій кольоровій гамі. Преміальні меблі та техніка.
✅ Розташована на 4 поверсі чотириповерхівки.
✅ Укомплектована меблями для кухні, столової, спальні, ванної кімнати та лоджії.
✅ Формат: передпокій, кухня-студія, балкон-веранда, 2 спальні кімнати та 2 санвузли. Індивідуальне газове опалення.
✅Розташування комплексу настільки ексклюзивне, що аналогів у місті наразі немає. Переваги ЖК «Клеменова дача»: - сучасний дизайн котеджів - територія з басейном та тенісним кортом -гарний ландшафт з озером.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 14.04.2026 10:47

На мапі