Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, ХТЗ

єВідновлення
Код об'єкта:1293776 Переглядів: 381
Загальна
вартість
5 000 $
* 219 400 грн
Вартість
за кв.м.
9 457 грн
216 $
Загальна
площа:
23.2кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/2

Опис

✅Продам 1к. гостинку
✅ 2/2 по вулиці Академіка Філіппова, 19/46,
✅район ХТЗ,
✅ від ст.метро Масельського – 10 хв. пішки.
✅ У гостиці зроблений косметичний ремонт.
✅площа кімнати з передпокоєм 17 м.кв.
✅ Новий дах. Будинок цегляний.
Телефонуйте: 0965619189, 0636612376
Дата оновлення інформації: 24.04.2026 09:12

На мапі